Răspuns la subiect
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 1 2 3
Rezultate 21 la 29 din 29

Subiect: Ghid pentru cucerirea insulei

  1. #21

    Data înscrierii
    20.05.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    La Sectorul 8: taberele 3 si 4 sunt inversate....

  2. #22

    Data înscrierii
    06.08.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari


    Blocaj în s3, se așează 2 generali exact pozițiile din imagine. Din poziția A se atacă cu un recrut tabăra de tâlhari din imagine(t) și cu generalul din pozitia B spre lider cu armata principală exact când generalul A ajunge în dreptul poziției încercuite.
    Dacă generalul B este interceptat se dă retragere (înseamnă că ai trimis generalul prea devreme sau prea târziu) se așteaptă 4 ore și se încearcă din nou.

    http://postimg.org/image/hph7bjrnf/

  3. #23

    Data înscrierii
    06.08.2013
    Posturi
    2
    Lume
    Limanul cu stejari
    blocaj in sectorul 7, așezați generalii ca în imagine, atacați din poziția A tabăra T cu 1 recrut și din poziția B cu armata principală liderul L simultan, cât mai repede unul după altul.

    http://postimg.org/image/jnqrm4m0n/
    Ultima modificare făcută de Adela_Elena; 13.08.2013 la 15:22.

  4. #24

    Data înscrierii
    27.08.2013
    Posturi
    1
    Lume
    Limanul cu stejari
    O mica problema am si eu : si tunar si cavalerie au aceeasi abreviere si anume C. Daca ai putea sa precizezi cand e vorba de tunari. Ms mult m-a ajutat (am folosit numai cavalerie ca nu am lv de tunar)

  5. #25

    Data înscrierii
    31.01.2013
    Posturi
    89
    Lume
    Limanul cu stejari
    C = cavalerie, K sau T = tunari

  6. #26
    Avatarul lui eugenemeric
    Data înscrierii
    02.09.2013
    Locație
    Galati / Romania
    Posturi
    19
    Lume
    Limanul cu stejari

    sectorul 9

    Intr-adevar acest ghid este mai mult decat util. Am intalnit insa o situatie pe care nu o gasesc explicata .
    Va rog daca se poate sa spuneti cum putem incarca generalii cu mai mult de 200 pentru atacarea taberelor din acest sector. Multumesc.

  7. #27

    Data înscrierii
    04.08.2013
    Posturi
    64
    Lume
    Limanul cu stejari
    Citat Postat în original de eugenemeric Vezi post
    Intr-adevar acest ghid este mai mult decat util. Am intalnit insa o situatie pe care nu o gasesc explicata .
    Va rog daca se poate sa spuneti cum putem incarca generalii cu mai mult de 200 pentru atacarea taberelor din acest sector. Multumesc.
    Nu poti decat daca ai general Veteran (il gasesti la magazin - piata neagra pt 4999 nestemate). Acest general duce cu el 250 de trupe.

  8. #28
    Csaba-Ferenc
    Guest
    Sunt mai ieftini si sunt gata mai repede

  9. #29
    ioana33
    Guest
    cavalerie este c

Răspuns la subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii

Ubisoft utilizează cookie-uri pentru a se asigura că dvs. beneficiați de cea mai bună experiență pe site-urile noastre. Prin continuarea utilizării acestui site, vă exprimați acordul cu privire la aceste cookie-uri. Găsiți mai multe informații în secțiunea politica de confidențialitate.